+420 777 662 605
heluan@westbohemiahotels.cz
Tržiště 387/41, Karlovy Vary
  • Hotel Ester

    Karlovy Vary

APP

Ubytování v APP je komfortní ubytování. Má výhled na zadní část a skládá se ze dvou oddělených pokojů. (vhodné pro klienty, kteří preferují klid a tiché prostředí).

od 2550 Kč / noc

APP SUPERIOR

Ubytování v APP superior je komfortní ubytování s výhledem na kolonádu. Skládá se ze dvou oddělených pokojů a má nově rekonstruovanou koupelnu.


od 3850 Kč / noc

DBL COMFORT

Ubytování v DBL comfort je komfortní ubytování s výhledem na kolonádu, nebo s okny směřujícími na druhou stranu od kolonády (vhodné pro klienty, kteří preferují klid a tiché prostředí).
od 2800 Kč / noc

DBL SUPERIOR

Ubytování v DBL superior je komfortní ubytování s výhledem na kolonádu a nově rekonstruovanou koupelnou.od 3050 Kč / noc

Co nabízíme ?

Vítejte v hotelu Heluan, který se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města.

Snídaně

Stravování se podává v restauraci v prvním patře hotelu. Všem hostům se podává bohatá snídaně formou bufetu.
8:00 - 10:00

Parkování

Za účelem pobytu mohou hosté hotelu Ester přijet přímo před hotel, kde se ubytují a posléze svůj automobil zaparkují.
250 Kč / Den

Wellness & Spa

Zprostředkujeme Vám léčebné a wellnessové procedury v sousedních Zámeckých lázních. Rádi Vám zajistíme víkendový pobyt pro skupiny spojený s návštěvou Zámeckých lázní.
8:30 - 19:30

Pobytové balíčky

  • Relaxační balíček v centru Karlových Varů.
  • Relaxační pobyt v Karlových Varech.
od 6500 Kč

Co o nás hosti říkají ?

Personál !!! Opravdu nesmírně ochotný personál, který hned při příjezdu Vás naladí na FM. A hlavně ! češi jezděte do těch Karlových Varů. je tam nesmírně krásně a místní vás MOC rádi uvidí ! :) Rusů mají plné zuby. A kromě pár babiček na kolonádě jsem ruštinu ani neslyšel. 2 dny naprosto stačí, týden by byl nuda :)
Chovinator
Prostorné pokoje, každodenní úklid, bohatý výběr snídaně,milý a ochotný personál. “
Martina
Krásné místo nedaleko od kolonády.Prostorné pokoje, hezký výhled z okna a skvělé snídaně formou bufetu. :)
Petr
Komfortní pokoje, přátelský personál! Děkuji!
Sándor Pálfi
Host - Google.com

Poznejte Karlovy Vary

Karlovy Vary je krajské a statutární město v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. V roce 2017 zde žilo přes 49 000 obyvatel. Rozloha katastru činí 59,10 km². Karlovy Vary stručně

Město bylo založeno ve 14. století Karlem IV. Podle pověsti je nechal císař vystavět záhy po náhodném objevení termálních pramenů jeho loveckou družinou. Lázně se těšily přízni mnoha šlechtických rodů i bohatých měšťanů už v 16. století. Kvůli několika přírodním pohromám se z této doby zachovalo jen málo budov. Většina architektonických památek pochází z 18. a 19. století, kdy město zažívalo „období hojnosti“.

Více o Karlových Varech