Jsme Vám k dispozici nonstop!

Náš útulný **** hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů. Jen několik kroků Vás dělí od historického jádra s léčivými prameny a lázeňských zařízení.

Prohlédnout si pokoje
Nacházíme se na

Tržiště 387/41
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Jak se dostat k nám
Alternativní cesty

Příjezd Autobusem

Trasa z Tržnice

Pokud Váš autobus staví na stanici „Tržnice“, vystupte zde. Jedná se o centrální autobusové nádraží pro místní autobusy. Pokud Váš autobus staví až na konečné stanici „Dolní nádraží“, též „Terminál“ musíte se pěšky přesunout na Tržnici. Odsud jeďte autobusem č. 2 (směr Divadelní náměstí). „Divadelní náměstí“ je Vaše výstupní stanice a zároveň konečná stanice autobusu č. 2. Přejděte řeku na druhou stranu a dejte se do prava. Náš hotel se nachází přímo naproti vstupu do Zámeckých Lázní.

Příjezd vlakem

Trasa z Karlovy Vary - Horní Nádraží

Pokud přijíždíte „Karlovy Vary – Horní nádraží“, doporučujeme použít taxi. Pokud však preferujete autobus, sejděte schody, které vedou z nádraží a přejděte na druhou stranu silnice k autobusové zastávce. Jakýkoliv autobus který zde zastaví, Vás zaveze na centrální autobusové nádraží „Tržnice”. Dále postupujte viz dle “Trasy z Tržnice”.