Hotel karlovské kolonády ve stylu secese

Hotel Ester 4* je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od počátku 18. století.

Podáváme

Bohaté snídaně

8:00 - 10:00

Stravování probíhá v hotelové restauraci. Všem hostům podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu (08.00–10.00), které jsou obsaženy v ceně pobytu. Obědy a večeře zajišťujeme v blízké restauraci za cenu 350,– CZK/Menu/Osoba (lze dokoupit prostřednictvím on-line formuláře, nebo v recepci hotelu).

Ceník služeb
Zajistíme

Parkování

250 Kč / Den

Za účelem pobytu mohou hosté hotelu Heluan & Ester 4* přijet přímo před hotel (ignorujte prosím značky „zákaz vjezdu“ na začátku lázeňské zóny, nesmíte ovšem vjet na pěší zónu), kde se ubytují a posléze svůj automobil zaparkují. Parkování zajišťujeme v okolí hotelu.

Ceník služeb
Nabízíme

Pobytové balíčky

od 5 990 Kč / Pro 2 osoby

Využijte zvýhodněné nabídly pobytových balíčků v centru Karlových Varů. Lze si vybrat z Relaxační a Odpočinkové varianty. Ubytování v centru, bohatá snídaně, večeře ve stylové restauraci, wellness procedury v partnerském centru Spa masáže Lenka, návštěva Muzea Becherovky a mnohem více..

Ceník služeb

Stále nemáte
zarezervovaný pokoj?

Hotel Ester 4* nabízí ubytování v celkem 23 prostorných vkusně zařízených pokojích v samém srdci lázeňského města Karlovy Vary.